نرم افزار حسابداری

Image

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری قوی و یکپارچه،هر جزییاتی از فعالیتی که بوسیله کاربران رخ می ‌دهد را ردیابی، ضبط ونگهداری می‌کند. به دسترسی‌ها اجازه و مجوزمی‌دهد و به مالکان این امکان را می‌دهد که اطلاعات محرمانه را تنها به افرادی که مورد نظر آنهاست، نمایش دهند.

نرم افزار حسابداری چیست ؟

نرم افزار حسابداری به نرم افزارهایی که، برپایه مفاهیم و اصول حسابداری ، جهت آسان کردن امور به حسابداران یاری و کمک میرسانند  گفته می شود . در زمان های دور مردم برای حساب رسی به دخل و خرج خود از چرتکه و ماشین حساب استفاده می کردند که احتمال خطا و اشتباه درآنها زیاد بود اما امروزه نرم افزار های حسابداری به شما کمک می کنند تا حساب و کتاب خود را بدون دردسر و خطا یا اشتباه انحام دهید . امروزه با گسترده شدن سازمان ها،شرکت ها و توسعه حجم مبادلات دیگر روش های سنتی (ثبت کلاسیک و نوشتاری دفاتر) جوابگوی نیاز کنترل منابع مالی شرکت ها نیست و کامپیوتر نقش موثرتری در این فرایند دارد.
گسترش نرم افزار حسابداری

امروزه نرم افزار حسابداری ، یکی از نیازمندی های شرکت های کوچک و بزرگ و انواع کسب و کارهاست ، به گونه ای که مدیران با تکیه بر این نرم افزارها ، سیاست های مالی شرکت خود را در سال های مختلف پایه گذاری می کنند . به بیان دیگر نرم افزار حسابداری ، ابزاری برای ثبت و بررسی و دریافت گزارشات کلیه هزینه ها و درآمدهای یک مجموعه می باشد که مدیران و حسابداران به وسیله آن می توانند کلیه اطلاعات مشتریان ، خریداران ، فروشندگان و هزینه و درآمدهای خود را ثبت و نظارت کنند .

نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری

تاریخچه نرم افزار حسابداری

تاریخچه نرم افزار حسابداری به قرن های خیلی گذشته بر می گردد . لوکاپا چولی در سال 1494 میلادی پایه های اصلی حسابداری را در اروپا بنا می‌کرد حتی فکرش را نمی‌کرد که روزی حسابداری تا این حد پیشرفت کند . اگر بخواهیم حسابداری و تاریخچه آن را بررسی کنیم باید به سالها پیش از لوکاپا چولی برگردیم. خوارزمی، دانشمند معروف ایرانی، برای اولین بار درباره مفهوم صفر، شیوه نگارش نشانه‌ای اعداد و شمارش دهدهی در رساله " جبر و مقابله " توضیحاتی را داد و جالب است بدانید سیستم دهدهی کنونی در واقع ترجمه این رساله است که بوسیله لئونارد فیبوناچی در ایتالیا انجام گرفت و از آن طریق فرا گیر شد . حقیقت دنیای مدرن و جدید این است که انجام هیچ کاری از تکنولوژی بعید نیست . با تغییرات تکنولوژی و ایجاد بسترهای مناسب برای سیستماتیک کردن آن، روش‌های دستی و سنتی از بین رفته و روش‌های مدرن و جدید به سرعت جای آن‌ها را گرفتند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی ، دارای امکانات مناسبی جهت ثبت عملیات خرید و فروش، انبار، بانک و چک و حسابداری می باشد. امکانات این نسخه با در نظر گرفتن نیازهای عمومی یک کسب و کار کوچک و یا نیازهای مالی یک خانواده طراحی شده است. امکانات کامل تر در این نسخه، با هدف افزایش سهولت برای کاربران بسیار مبتدی، غیر فعال می باشد.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی ، نرم‌افزار رایانه‌ایی است که در سازمان هایی مانند شرکت‌های تجاری یا دولت مورد استفاده قرار می‌گیرد درست برعکس نرم‌افزار انتخابی توسط یک شخص برای اهداف شخصی. (برای مثال نرم‌افزار خرده‌فروشی ). از این نوع نرم افزار در شرکت های خصوصی و دولتی استفاده می شوند که هرکدام دارای برنامه خاص برای ارائه خدمات هستند.

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی به شما کمک می کند تا  بهای تمام شده کالاها اطلاع پیدا کنید واز اتلاف منابع جلوگیری کنید، بر اساس برآورد دقیق هزینه‌‎های تولید نسبت به قیمت گذاری بهینه محصولات اقدام کنید و درنهایت، امکان رقابت پذیری محصولات خود را با سایر رقبا افزایش دهید.
کاربرد نرم افزار حسابداری تولیدی:
آگاهی از انحراف مصرف مواد و محل ضایع شدن تولیدات؛ کاهش اتلاف مواد اولیه
کنترل خروج مواد اولیه از انبار و ورود محصولات به انبار محصول؛ افزایش کنترل داخلی
آگاهی دقیق از موجودی انبار مواد اولیه؛ برنامه‌ریزی دقیق خرید مواد اولیه برای تولید
پیش‌بینی تولید؛ انتخاب بهینه‌ترین روش استفاده از موجودی مواد اولیه
ثبت سربار و دستمزد برآوردی هر سفارش و محاسبه‌ی هزینه‌های مواد اولیه؛ محاسبه‌ی راحت بهای تمام شده‌ی هر محصول
تعیین حداقل و حداکثر موجودی برای هر کالا؛ شناسایی به موقع کالاهای نیازمند سفارش و مدیریت موجودی انبار
انبارگردانی و صدور تگ انبار؛ شناسایی کسری و اضافات انبار و کنترل موجودی همگی از کاربرد های نرم افزار تولیدی هستند.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی برای مشاغل مختلف بر اساس نیازمندی های طبقه بندی شده در هر صنف طراحی و ساخته شده است . نرم افزار حسابداری خدماتی امکانات ویژه ای از قبیل عملیات چک ، فاکتور فروش و خرید ، عملیات حسابداری ، انبارداری ، جستجوی کالا را به کاربران خود می دهد.  متناسب با تمام قوانین صنفی و مالیاتی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک برنامه نویسی شده است .
نرم افزار حسابداری خدماتی ، متناسب با تمام نیازمندی های شرکت های خدماتی از قبیل محاسبه بهای تمام شده ، محاسبه سود و زیان ،  انبارداری ، حسابداری ، خزانه داری و … می باشد . همچنین می توانید از انواع نرم افزار های خدماتی استفاده کنید  و از امکانات کاربردی و با قابلیت سفارشی سازی برای کسب و کارتان بهره کافی را ببرید.

نرم افزار حسابداری بازرگانی

استفاده از نرم افزار حسابداری بازرگانی ، یکی از مسایلی است که مدیران حسابداری شرکت های بازرگانی با بالا رفتن حجم مبادلات مالی و رعایت قوانین گسترده سازمان‌های مالیاتی از آن استفاده می کنند. همچنین دریافت و پردازش اطلاعات از وضعیت مشتریان ، وضعیت سود و زیان و … از دیگر مسایلی است که می توان با استفاده از نرم افزار بازرگانی این اطلاعات را برای برنامه ریزی بهتر آینده  به مدیران ارائه کرد. شرکت ها به دلیل نیاز به زمانبندی دقیق با توجه به قوانین تجارت علاوه بر گزارشات داخلی در نرم افزار حسابداری بازرگانی نیاز دارند گزارشاتی را به سازمان های بیرونی برای تصمیم گیری مالی ارائه دهند. به همین دلیل برای دقت و سرعت در انجام کار استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری همچون نرم افزار بازرگانی لازم است.در شرکت هایی که مساله حسابداری بازرگانی و نگهداری و کنترل موجودی کالا طی دوره مالی مطرح است ، انواع نرم افزار حسابداری بازرگانی با توجه به نوع و حجم فعالیت خاص و حرفه ای شرکت استفاده از آن بسیار ضروری به نظر می رسد. بنابراین یکی از واجبات هر سازمان فعال در زمینه اقتصادی و بازرگانی ، استفاده ازنرم افزار بازرگانی می باشد.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری صنعتی

نرم افزار حسابداری صنعتی یکی از نرم افزارهایی است که”برای قسمت حسابداری و مالی کسب و کارهای صنعتی استفاده می شود  دارای کارایی بسیار ساده برای کاربر می باشد.محاسبه قیمت تمام شده کالای ساخته شده مهمترین خواسته یک شرکت تولیدی از یک نرم افزار حسابداری صنعتی می باشد. درنرم افزار حسابداری صنعتی شما به غیر از قیمت تمام شده کالای ساخته شده می توانید قیمت تمام شده کالای نیمه ساخته خود را نیزمحاسبه کنید و این قیمت را داشته باشید.

نرم افزارحسابداری پیمان کاری

نرم افزارهای حسابداری پیمان کاری این امکان را به کاربران خود می دهد که تمامی هزینه های شرکت در مناقصه را ثبت کنند.وامکان ثبت انواع ضمانتنامه های پرداختی و دریافتی برای شرکت در مناقصه ، انجام تعهدات قرارداد و علی الحساب یا پیش دریافت و انجام عملیات تقلیل و دریافت فهرست بها اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و استفاده از آن در قراردادها و امکان بررسی هزینه های حقوق و دستمزد ، هزینه های استهلاک دارایی های ثابت ، هزینه های پیمانکاران دسته را برای کاربران فراهک می کند.

نرم افزار حسابداری اندوریدی

نقش نرم افزار حسابداری اندروید در زندگی امروزه مردم که با تکنولوژی های جدید ملموس شده است برکسی پوشیده نیست . نرم افزار حسابداری اندرویدی در تجارت هم مهم ترین نقش را ایفا می کند . اکثرمشاغل به اهمیت آن در کسب‌ و کار خود پی برده‌اند.
از گذشته تا به امروزحسابداری دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده است . روی کار آمدن نرم افزار حسابداری اندرویدی توانسته تا حد زیادی از مشکلات اولیه و متداول حسابداری به روش‌های سنتی را کم کند . استفاده از ابزارهای هوشمند مانند، تبلت، موبایل، کامپیوتر، لپ‌تاپ و … توانسته دستیابی به این امکان را ساده‌تر نماید . یعنی حسابداری به روش مکانیزه و با استفاده از نرم افزار حسابداری اندروید ساده‌تر است .
افرادی که از دیرباز درکار حسابداری مشغول بوده‌اند نسبت به افراد تازه‌کار، تفاوت را بهتر درک می‌کنند . چراکه راحت کردن و تسهیل امور حسابداری از طریق نرم افزار حسابداری و نرم افزار مالی قابل مشاهده تراست . گرفتن گزارش‌ها به‌صورت دستی کار پیچیده‌ای است و زمان زیادی می برد احتمال خطا در آنها زیاد است ، برنامه حسابداری اندرویدی امکانات مختلفی در اختیارکاربران خود قرار می دهد . این امکان را می دهد که کاربر نیازی به دانش تخصصی حسابداری نداشته باشد ، به راحتی می تواند در محیط برنامه فعالیت داشته باشد ، کارهای حسابداری با دقت و سرعت بیشتری انجام می شوند ، عملیاتی مانند دست یابی به دسته بندی،گزارش  گیری جستجوی اطلاعات سرعت داشته باشند.
جدا از همگی این ها برای محاسبه دخل و خرج روزمره ی خود می توانید در تلفن های همراه خود برنامه های حسابداری اندروید را نصب کنید و در آخر ماه حساب تمام خرج هایتان را با ماه های قبل را مقایسه کنید و از خرج های اضافی خود جلوگیری کنید.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزارهای حسابداری

بهترین نرم افزارهای حسابداری، در واقع نرم افزاری هستند که بتوانند نیازهای ما را در حوزه تولید کالا و خدمات بر طرف کنند و  بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش ما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه دخل و خرج ، یاری دهند.
امروزه تعداد نرم افزار های حسابداری و حسابرسی عمومی و تخصصی با پیشرفت فناوری و استاندارد های مالی، در حال  افزایش بوده وهمچنین نیاز مدیران ارشد مالی به سامانه های کارجهت رصد هوشمندانه و مستمر فعالیت های خرید و فروش محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها نیز به موازات رشد اقتصاد و فناوری، کمک شایانی کرده است. نرم افزار حسابداری می بایست در حد اندازه و نیاز سازمان بوده  و بعضا شرکت های دولتی و خصوصی نیاز به طراحی نرم افزار اختصاصی برای خود دارند که زیر سیستم های متنوع آن ها را پوشش دهد. انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری می تواند هزینه ها را افزایش داده و منجر به اختلال در فعالیت مالی سازمان ها وشرکت شود.
استاندارد های حسابداری مرتب تغییر می کند و فرم ها و شیوه نامه های حسابرسی و مالیاتی و ارزش افزوده نیز هر سال دست خوش تغییر می شود. به خصوص ضرایب بیمه پرسنلی و هزینه های بانکی و امثالهم. لذا در کنار تغییر سیاست های سازمانی و ظهور فناوری های نوین مدیریت مالی، انتخاب نرم افزار حسابداری روز به روز مشکل می شود و نیاز به مشاوره تخصصی برای انتخاب و استقرار یک سیستم هوشمند مدیریت مالی دارید.
بهترین نرم افزار حسابداری ، نرم افزاری است که نیازهای شما را رفع کند و کاملا منطبق با نوع کسب و کارتان باشد . بنابراین اولین گام در انتخاب نرم‌افزار حسابداری ، تحلیل و آنالیز نیازهای مدیریتی و مالی در زمینه کاریتان می باشد
بهترین نرم افزار حسابداری دارای ویژگی هایی می باشد که موجب کنترل بهتر وضعیت مالی و مدیریت زمان در هر کسب و کاری گردد .حداقل امکانات در یک نرم افزار حسابداری ، قابلیت ثبت فاکتور ، گزارش گیری ، کنترل درآمد ها و هزینه ها می باشد .
در نرم افزارهای حسابداری قابلیت دسترسی برای چند کاربر را فراهم می نماییم تا در سطوح مختلف مدیریتی امکان بررسی سیستم های مالی وجود داشته باشد .

کدام برند نرم افزار حسابداری در ایران می تواند بیشترین کارایی را داشته باشد؟

جدیدا در تبلیغات متعددی شاهد فروش نرم افزار ارزان قیمت حسابداری هستیم ، و یا نرم افزار حسابداری رایگان که با ارائه نسخه رایگان به کاربران تا مدت زمان محدودی اجازه ثبت اسناد را می دهد و پس از آن امکان استفاده از نرم افزار عموما نیازمند صرف هزینه و خرید نسخه ورژن بالای آن می باشد . کاربران و مدیرانی که صاحب کسب و کارهای کوچک هستند ، تمایل به صرف هزینه کمتری برای تهیه نرم افزار حسابداری دارند ولی از مشکلات تهیه این نرم افزارها بی اطلاعند . دردسته نرم افزارهای حسابداری ارزان قیمت ، همانند نرم افزارهای رایگان اصطلاحا قفل شکسته ، برنامه از امنیت پایینی برخوردار است ، یعنی به راحتی می توان به اطلاعات برنامه از جمله اسناد ، سود و زیان ها ، تنظیمات و ... دست پیدا کرد .هم چنین این نرم افزار بدون خدمات و پشتیبانی می باشند و به طور مثال کاربری که اطلاعات حسابداری و مالی خود را به مدت یک سال در برنامه ثبت کرده باشد ، بعد از قفل شدن برنامه و بروز مشکل ، هیچ گونه دسترسی به پشتیبان مورد نظر نداشته و اینگونه کلیه اطلاعات و اسناد مجموعه را از دست می دهد.
پس می توان دریافت که لزوما کلیه نرم افزارهای حسابداری و مالی رایگان و یا ارزان قیمت عملکرد صحیح و کاربردی ندارند ، گاها کاربران با پرداخت هزینه اولیه و ارزان ، برنامه ای را تهیه می کنند اما برای استفاده از هر بخش نرم افزار باید هزینه ای اضافه پرداخت کنند تا امکان استفاده از کلیه آیتم های برنامه را داشته باشند .
در انتخاب نرم افزار حسابداری مالی بهترین اقدام ، مشخص نمودن نوع فعالیت ، تعداد کاربران برای استفاده از آن ، اطلاع از امکانات برنامه و گزارشات مورد نیاز مدیران ، میزان هزینه ای که در برای خرید آن در نظر گرفته شده است و ... مورد اهمیت است.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری

نرم افزارهای حسابداری هوشمند نوین

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین ، بر مبنای اصول حسابداری بوده ، همچنین محیط ساده و کاربر پسند آن شما را از دانش حسابداری و کامپیوتر بی نیاز می کند. این نرم افزار، دارای امکانات و عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، عملیات پایان سال و عملیات چک، عملیات حقوق دستمزد، محیط خرده فروشی و... می باشد.شرکت نانو تکنیک، نرم افزار را با امکانات پیشرفته تر گسترش داده و در ویرایش های مختلف، جهت رفع کامل نیاز های شما در اختیارتان می گذارد.
. نرم افزار حسابداری هوشمند نوین با ارائه گزارشات کامل دفاتر روزانه و فایل ttms  مورد تایید دارایی می باشد و حسابداران و مدیران می توانند با دریافت گزارشات فصلی از برنامه حسابداری هوشمند نوین و ارائه آن به اداره دارایی ، گزارشات فصلی و سالانه خود را به درستی در سامانه مورد نظر ثبت کنند و از تمامی گزارشات خود مطلع شوند.
طبق قانون 169 موارد مورد تایید دارائی  نیز در نرم افزار حسابداری هوشمند نوین به طور کامل در نظر گرفته شده است و کلیه هزینه ها ، درآمدها به صورت ماهانه ، فصلی و سالانه در برنامه قابلیت دریافت خروجی دارند . فاکتور های ارائه شده به دارائی با دقت و مورد تایید می باشد و قالب این فاکتور ها به گونه ای طراحی شده است که مشخصات مودیان مالیاتی به همراه کد اقتصادی ، کد ملی  و یا شناسه ملی در آن درج شده باشد .
 • نرم افزار حسابداری
 • 0
 •  
 • • ورود اطلاعات و همچنین مشاهده اطلاعات بصورت همزمان روی چند فرم توسط یک کاربر
  • ورود اطلاعات در تمامی فرمهای سیستم بصورت چند ارزی
  • تغییر زبان هر فرم بصورت لحظه ای و مستقل، بدون نیاز به تغییر زبان کلی برنامه
  • نمایش دفترچه راهنما به تفکیک هر فرم با استفاده از ابزار تعبیه شده در فرمها
  • مشاهده لیست هر فرآیند در هر سیستم بصورت مجزا
  • تغییر در دفاتر شرکت بدون نیاز به خروج و ورود مجدد به برنامه
  • تعریف کدینگ حسابداری از اولین لایه توسط کاربر
  • تجمیع سند انواع فرمهای زیر سیستم ها در یک سند حسابداری و همچنین اضافه کردن رکوردهای جدید بصورت دستی توسط کاربر
  • تنظیم عوامل افزاینده و کاهنده در فاکتورهای خرید و فروش به تعداد رکوردهای نامحدود ( n رکورد )
  • تغییر در دفاتر شرکت بدون نیاز به خروج و ورود مجدد به برنامه
  • امکان جستجوی عناوین منوها از صفحه اصلی
  • امکان ایجاد میانبر برای منو ها در صفحه ی اصلی
 • نرم افزار حسابداری آسان
 • 0
 •  
 • • میز کار حرفه ای تر و امکانات بیشتر نسبت به نوین 4
  • ارائه خدمات و پشتیبانی نقره ای یکساله ویژه مشتریان ارتقایی نوین 4 به نوین 5
  • انتقال اطلاعات از نوین 4 به نوین 5.
  • ایجاد کدینگ درختی و ایجاد کدینگ بر مبنای: سرفصل، گروه، کل، معین، تفضیلی
  • امکان تعریف کدینگ به صورت n -سطحی.*
  • آلارم های مربوط به نقطه سفارش، حداقل و حداکثر موجودی، حداقل و حداکثر مبلغ فروش، تسویه فاکتورهای خرید و فروش.
  • ارائه مغایرت بانکی از طریق ایمپورت فایل اکسل بانکی. *
  • معرفی تاریخ انقضاء و آلارم تاریخ انقضاء. *
  • ثبت خرید و فروش کالا با شماره سریال به صورت تکی و گروهی.
  • ثبت انبارگردانی 3 مرحله ای(تگ انبارگردانی) و چاپ برچسب انبارگردانی.
  • ایجاد سطح دسترسی کامل تر و جامع تر نسبت به نوین 4
  • ارائه سند صورت وضعیت پیمانکاری همراه با گزارش هزینه ها برمبنای مراکز هزینه
  • انتقال اطلاعات از نوین 4 به نوین 5. • ارائه خدمات و پشتیبانی نقره ای یکساله ویژه مشتریان ارتقایی نوین 4 به نوین 5 • میز کار حرفه ای تر و امکانات بیشتر نسبت به نوین 4 (جستجوی پیشرفته ، قابلیت های فاکتور فروش ، مشاهده فیلم آموزشی در هر بخش) • ایجاد کدینگ درختی و ایجاد کدینگ بر مبنای: سرفصل، گروه، کل، معین، تفضیلی. • امکان تعریف کدینگ به صورت n -سطحی.* • آلارم های مربوط به نقطه سفارش، حداقل و حداکثر موجودی، حداقل و حداکثر مبلغ فروش، تسویه فاکتورهای خرید و فروش. • ارائه مغایرت بانکی از طریق ایمپورت فایل اکسل بانکی. * • معرفی تاریخ انقضاء و آلارم تاریخ انقضاء. * • ثبت خرید و فروش کالا با شماره سریال به صورت تکی و گروهی. • ثبت انبارگردانی 3 مرحله ای(تگ انبارگردانی) و چاپ برچسب انبارگردانی. * • ایجاد سطح دسترسی کامل تر و جامع تر نسبت به نوین 4 . • ارائه سند صورت وضعیت پیمانکاری همراه با گزارش هزینه ها برمبنای مراکز هزینه( مناسب برای مشاغل پیمانکاری). * • تسویه فاکتور به فاکتور و گزارشات مربوط به آن. • گزارشات کامل مربوط به کالاهای پرفروش و کم فروش. • قابلیت ضمیمه کردن اسناد و مدارک در فاکتورها، اسناد و لیست اسناد. • فایل صورت معاملات فصلی (TTMS) جهت ارائه به اداره دارایی. * • ارسال پیام کوتاه SMS)). * • تعریف ویزیتور و ارائه کد ویزیتور به اشخاص بهمراه گزارش ویزیتوری. * • سیسستم کنترل اموال و دارایی های ثابت و محاسبه استهلاک دارایی های ثابت . (بزودی) • مشخص نمودن مبلغ بودجه برای هزینه ها به صورت ماهانه، فصلی و سالانه. (بزودی) • تعریف درصد تخفیف کالا برای هر یک از مشتریان به صورت شخصی و یا گروهی. * • پشتیبان گیری از دسترسی های کاربران تعریف شده در سیستم و انتقال آن به سایر مدل های نرم افزار نوین. • ثبت کلیه عملیات مربوط به فاکتور در یک فرم. • تبدیل فرم مربوط به کالای امانی به فاکتور. (بزودی) * • تایید اسناد حسابداری • ارائه گزارشات تلفیقی اشخاص و تراز آزمایشی( گزارش تجمیعی گردش حساب اشخاص در طول سالهای مالی متوالی در یک گزارش). * • گزارشات مقایسه ای از سالهای مالی مختلف. • ارائه گزارشات نموداری جامع. • قابلیت ثبت حواله از طریق اکسل (بزودی) * • خروج کالا از طریق حواله انبار * • قابلیت انتقال اسناد منتخب

سئو و طراحی سایت توسط تیم خدمات سئو سئو هاما