نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

02 تیر

نرم افزار حسابداری شرکتی ، نرم‌ افزار حسابداری شرکتی به صورتی طراحی شده است که هر مدل ساختار کدهای حسابداری مورد نیاز بخش خصوصی را می توان در آن سیستم پیاده‌سازی کرد . نرم افزار حسابداری شرکتی هوشمند نوین هیچ گونه محدودیتی در پاسخگویی به نیازهای مختلف بخش خصوصی ندارد.


تاریخچه نرم افزار حسابداری شرکتی


در زمان هایی قدیم که هنوز هیچ نرم افزار یا ماشین حسابی نیومده بود اغلب عموم مردم بازاری برای محاسبات خود ازچرتکه استفاده می کردند. کم کم با گذشت زمان و پیشترفت علم ماشین حساب ها به جای چرتکه ها آمدند اما باز حساب کتاب ها و دخل خرج مردم باهم هماهنگ نبود یعنی در صد خطا و اشتباه خیلی زیاد بود . اما حالا فکرش را بکنید که حسابداران شرکت های خصوصی و دولتی چه عذابی می کشیدند تا می خواستند تمام حساب و کتاب شرکت ها را انجام دهند . اما باز هم پیشرفت علم کمک شایانی به حسابداران کرد . نرم افزار های حسابداری روی کار آمدند البته مطابق با اصناف و شغل ها.... در این مقاله قصد داریم شما را با نرم افزار حسابداری شرکتی آشنا کنیم. 
امروزه نرم افزارهای حسابداری شرکتی از مهم‎‌ترین داشته های مدیران مالی محسوب می شود. این مدیران، اکثران به دنبال افزایش کارایی محاسبات و کاهش هزینه‌ها وکاهش اتلاف وقت و افزایش بهره‌وری در کارهایشان هستند. با این وجود انتخاب بهترین نرم افزار، بسیارکاری سخت و پیچیده‌تر از گذشته می باشد . چرا که با گذشت زمان و درک نیازهای حسابداران، نرم‌افزارهای جدید وارد بازار شده‌اند که انتخاب را برای واحدهای مالی هر کسب‌ و کاری سخت می‌کنند.


نرم افزار حسابداری شرکتی 


حسابداری واحد و منظم و کاهش هزینه ها از بهترین مزایای نرم افزارهای حسابداری شرکتی هستند. که هر مدیری ملزم به استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی می باشد . سیستم های حسابداری طیف زیادی از کارایی های مفید را ارائه می دهند، اما شرکت ها معمولا یک راه حل را مد نظر خود قرار می دهند و آن راه حل ، خرید نرم افزار حسابداری شركتی است که دارای کارایی های جذاب و آسان برای استفاده است. همانطورکه می دانید در بازار نرم افزار تعداد زیادی برنامه حسابداری شرکتی با کیفیت خوب هست که می تواند انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شركتی را برای شما سخت و دشوار کند.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی


همانطور که می دانید تمام نرم افزار های حسابداری دارای مزایا و ویژگی های خاص خود هساتد در این بخش مقاله می خواهیم ویزگی های نرم افزار حسابداری شرکتی را برای شما بازگو کنیم. 

کاربری آسان :

این نوع نرم افزار را مهندسین جوری طراحی کردند که تمام افرادی که با حسابداری و نوع کارکرد نرم افزار حسابداری شرکتی آشنایی ندارند بتوانند به راحتی تمام کارای محاسباتی را انجام دهند. 

صرفه جویی در وقت :

استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی این امکان را به شما می دهد زمان کمتری را برای محاسبات صرف کنید . همانطور که می دانید استفاده از ماشین حساب و یا سیستم های دستی و حتی با حسابداری های که از اکسل و صفحات گسترده خیلی زمان بر است یعنی باید زمان زیادی را صرف کنید. اما با نرم افزار حسابداری شرکتی ، شما زمان کمتری را صرف خواهید کرد.

کم کردن اشتباهات محاسباتی:

یکی از ویژگی های مهم و اساسی نرم افزار حسابداری شرکتی به حداقل رساندن اشتباهت می باشد. این نرم افزار به شما این اجازه را می دهد که همزمان با ورود اطلاعات و درصد های مختلف از تخفیف ها یا نرخ های مالیاتی را بدون خطا محاسبه کند و در اخر جمع مبلغ مورد نظرتان را به شما ارائه دهد.

گزارش :

یکی دیگر از ویژگی و مزیت نرم افزار حسابداری شرکتی این است که در همه زمان دوره کاری خودتان می توانید از تمام محاسبات و عملیات های مالی ثبت شده نظارت و کنترل دقیق داشته باشید. یا اینکه شما می توانید اسامی مشتریانی که در پرداخت بدهی خود دیر کرد داشته اند را مشاهده کنید و با آنها تماس بگیرید که زودتر بدهی خودشان را تسویه کنند.

ارزیابی و تخمین:

آخرین ویژگی نرم افزار حسابداری شرکتی ارزیابی و تخمین می باشد که این فرصت را برای شما فراهم می کند شما جریان های نقدی یا مالی خودتان را در روز های آتی تخمین بزنید.

نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان 


نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان، حسابداری یا رسیدگی به اطلاعات مالی در مورد نهادهای اقتصادی مثل شرکت‌ها و كسب و كارها می باشد.حسابداری می‌تواند به چند شاخه از جمله حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، حسابرسی خارجی، حسابداری مالیاتی و حسابداری هزینه تقسیم شود.سیستم‌های اطلاعات حسابداری برای ساپورت کردن از توابع حسابداری و فعالیت‌های مرتبط تعبیه شده‌اند. نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان هم از این قاعده مستثنی نیست.این نرم افزار (حسابداری رایگان) دارای گزارش مالی، حسابداری مدیریت بر ارزیابی،تحلیل و گزارش اطلاعات می باشد.

نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان مناسب چه شرکتهایی می باشد؟


تعداد بسیاری از کسب و کارها به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند و تمایل دارند با کمترین هزینه امور مالی خود از جمله مدیریت خرید و فروش ها، انبار، دریافت و پرداخت ها را کنترل و بهینه کنند. شرکتهای نوپا و تازه تاسیس، شرکت های کوچک و متوسط بهتر است از یک نرم افزار حسابداری رایگان حرفه ای و یکپارچه برای مدیریت یکپارچه و دقیق برای پیشبرد امور مالی کسب و کار خود استفاده کنند.
نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان ،برنامه ای مناسب برای کنترل امور مالی کسب و کارهای کوچک و متوسط میباشد که توسط کارشناسان حسابداری و مدیران شرکتها برای مدیریت حساب ها و انجام عملیات حسابداری از آن استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط به دلیل حجم کم معاملات خود و یا حداقل بودجه برای تهیه برنامه حسابداری ترجیح می دهند با دانلود نرم افزارهای حسابداری رایگان مدیریت مالی خود را محاسبه کنند. برخی از این صنف ها مانند فروشگاه ها و یا شرکت های پروژه ای و پیمانکاری با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان فارسی تخصصی کار خود که با توجه به نیاز آنها طراحی شده است، همچون دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان یا دانلود نرم افزار حسابداری پیمانکاری به راحتی توانسته اند عملیات مالی خود همچون خرید و فروش، سود و زیان و گزارشات حسابداری خود را به صورت اصولی مدیریت کنند.

نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان مناسب چه شرکت هایی می باشد؟


- شرکت های تازه تاسیس
- شرکت های کوچک و متوسط 
- حسابداران و مدیران مالی
- شرکت های کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی
- شرکت های کوچک و متوسط بازرگانی
- دانشجوهای حسابداری
- شرکت های کوچک و متوسط خدماتی

بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی 


شما با رجوع به بازار نرم افزارهای حسابداری می توانید بهترین نوع نرم افزار حسابداری شرکتی را در آن جا مشاهده کنید . همانطور که می دانید نرم افزارهای حسابداری زیادی در بازار تولید و عرضه شده اند که اغلب همه ازعملکرد آن ها رضایت داشتند. اما حسابداران و مدیران مالی سخت گیر سعی می کنند از بهترین نرم افزار های حسابداری شرکتی مشهور، نرم افزار مالی حرفه ای و یکپارچه استفاده کنند. نرم افزار حسابداری نوین هوشمند دارای سابقه طولانی در ارائه بهترین نرم افزار های حسابداری شرکتی اندرویدی و فروشگاهی و ... است. ترم افزار حسابداری شرکتی نوین هوشمند تمام ویژگی های مثبت و عالی یک نرم افزار را دارد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 تیر 1398 06:05
نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

گروه هوشمند نوین با بیش از ۲۰ سال سابقه و از سال ۱۳۷۰ با مشارکت جمعی از کارشناسان نرم افزار ، سخت افزار و حسابدار فعالیت خود را آغاز نموده و از بدو کار سعی در استفاده از بهترین تکنولوژی جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف را داشته است.

هوشمند نوین با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، و ارائه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و اتوماسیون های مختلف مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

11 نظرها

 • ناشناس تیر 13, 1398 ناشناس

  گزارش از فعالیت های انجام شده کاربر هم داره ؟؟؟

 • saraa تیر 13, 1398 saraa

  امکان مرتب نمودن شماره اسناد براساس تاریخ اسناد رو هم داره؟ برای نرم افزار شرکتی رو میگم

 • ناشناس تیر 13, 1398 ناشناس

  دفتر تلفن نامحدود به همراه نام تمام استان ها و شهرستان های کشور رو هم داراست نرم افزار حسابدار شرکتی؟؟؟

 • معینی تیر 13, 1398 معینی

  برای نرم افزار حسابداری شرکتی ذخیره تصویر و امضای مشتری رو هم داره؟؟؟

 • کاوه خرداد 28, 1398 کاوه

  سلام وقت بخیر نرم افزار حسابداری شرکتی قابلیت ارسال پیامک هم داره؟؟؟؟

 • علی خرداد 22, 1398 علی

  سلام
  مرسی از نرم افزار حسابداری شرکتی.
  خواستم بدونم اتصال به PC POS های بانک های مختلف با ارسال انتقال خودکار مبلغ به پوز هو دارین؟؟؟؟

 • حاله خرداد 22, 1398 حاله

  سلام
  خسته نباشید واقعا بعضی از قسمت های نرم افزار حسابداری شرکتی واسم مفید بود.
  خواستم بدونم الگوهای پیش فرض اسناد حسابداری هم داره؟؟؟ یا خودمن طراحی میکنیم !!!!
  چوم من خیای اشنایی ندارم با نرم افزار حسابداری شرکتی .

 • سارا خرداد 22, 1398 سارا

  سلام
  خیلی خوب بود نرم افزار حسابداری شرکتی .
  خواستم بدونم امکان پیامک مانده حساب مشتریان بصورت گروهی هم هست؟؟؟؟

 • رویا خرداد 22, 1398 رویا

  سلام
  عااالی بود نرم افزار حسابداری شرکتی واقعا به دردم خورد.
  میشه ذخیره تصویر و امضای مشتری رو داشت ؟؟؟؟؟
  همینطور ارسال لیست اشخاص به اکسل!؟؟؟؟

 • رویا خرداد 22, 1398 رویا

  سلام
  عااالی بود نرم افزار حسابداری شرکتی واقعا به دردم خورد.
  میشه ذخیره تصویر و امضای مشتری رو داشت ؟؟؟؟؟
  همینطور ارسال لیست اشخاص به اکسل!؟؟؟؟

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سئو و طراحی سایت توسط تیم خدمات سئو سئو هاما