نرم افزار حسابداری رایگان نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان

17

نرم افزار حسابداری رایگان، حسابداری یا پردازش ورسیدگی به اطلاعات مالی در مورد نهادهای اقتصادی مثل  شرکت‌ها و كسب و كارها می باشد.حسابداری می‌تواند به چند شاخه از جمله حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، حسابرسی خارجی، حسابداری مالیاتی و حسابداری هزینه تقسیم شود.

سیستم‌های اطلاعات حسابداری برای ساپورت کردن از توابع حسابداری و فعالیت‌های مرتبط تعبیه شده‌اند. نرم افزار حسابداری هم از این قاعده مستثنی نیست.این نرم افزار (حسابداری رایگان) دارای گزارش مالی، حسابداری مدیریت بر ارزیابی،تحلیل و گزارش اطلاعات می باشد.

نرم افزار حسابداری رایگان شرکت (نوین هوشمند) مناسب چه شرکت هایی است؟

تعداد بسیاری از کسب و کارها به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند و تمایل دارند با کمترین هزینه امور مالی خود از جمله مدیریت خرید و فروش ها، انبار، دریافت و پرداخت ها را کنترل و بهینه کنند. شرکتهای نوپا و تازه تاسیس، شرکت های کوچک و متوسط بهتر است از یک نرم افزار حسابداری رایگان حرفه ای و یکپارچه برای مدیریت یکپارچه و دقیق  برای پیشبرد امور مالی کسب و کار خود استفاده کنند.
نرم افزار حسابداری رایگان نوین هوشمند،برنامه ای مناسب برای کنترل امور مالی کسب و کارهای کوچک و متوسط میباشد که توسط کارشناسان حسابداری و مدیران شرکتها برای مدیریت حساب ها و انجام عملیات حسابداری از آن استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط به دلیل حجم کم معاملات خود و یا حداقل بودجه برای تهیه برنامه حسابداری ترجیح می دهند با دانلود نرم افزارهای حسابداری رایگان مدیریت مالی خود را محاسبه کنند. برخی از این صنف ها مانند فروشگاه ها و یا شرکت های پروژه ای و پیمانکاری با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان فارسی تخصصی کار خود که با توجه به نیاز آنها طراحی شده است، همچون دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان یا دانلود نرم افزار حسابداری پیمانکاری به راحتی توانسته اند عملیات مالی خود همچون خرید و فروش، سود و زیان و گزارشات حسابداری خود را به صورت اصولی مدیریت کنند.

 دانلود نرم افزار حسابداری رایگان نوین هوشمند مناسب چه شرکت هایی می باشد؟

- شرکت های تازه تاسیس
- شرکتهای کوچک و متوسط
- حسابداران و مدیران مالی
- شرکتهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی
- شرکتهای کوچک و متوسط بازرگانی
- دانشجوهای حسابداری
- شرکت های کوچک و متوسط خدماتی

چرا باید نرم افزارهای حسابداری رایگان را جایگزین روش های سنتی حسابداری کرد؟

استفاده از یک نرم افزار حسابداری رایگان می تواند باعث شود کسب و کار شما به شکل عالی پیش رود. به طور کلی سرعت، پیش بینی، سهولت استفاده، ارزیابی نمودن عملکرد و دیگر موارد را می توان از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزارهای حسابداری رایگان دانست. حذف کردن روش های سنتی و قدیمی در حسابداری مانند استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد اکسل و یا حتی کاغذ و جایگزین نمودن یک نرم افزار ساده و مناسب می تواند تا حد زیادی به پیشرفت شما در کار کمک کند. کم شدن خطاها، صرفه جویی در مصرف کاغذ را نیز می توان از دیگر دلایل استفاده از این نرم افزارهای حسابداری رایگان دانست. سهولت و سرعت در استفاده از این نرم افزارها باعث شده است که امروزه افراد زیادی حتی در کسب و کارهای کوچک، استفاده از این گونه نرم افزارها را انتخاب کنند. 
طبق این مقاله دریافتیم که نرم افزار حسابداری رایگان مخصوص شرکت های تازه تاسیس و نوپا می باشد که نمیتوانند برای داشتن نرم افزار حسابداری هزینه کنند مجبورند که از این نرم افزار حسابداری رایگان استفاده کنند.

امکانات و قابلیت نرم افزار حسابداری رایگان نوین هوشمند چیست؟

انجام محاسبات در کمترین زمان ممکن را با نرم افزار رایگان نئین هوشمند تجربه کنید.
این نرم افزار  دقت بالایی در محاسبات دارد.
پشتیبانی رایگان و طولانی مدت را دارا می باشد.
میتوان مقدار سود و زیان را محسابه کرد.
هزینه مقدار خرد و فروش در یک ماه
تعریف بدون محدودیت تمامی حساب ها ، بانک ها ، هزینه ها ، درآمدها و اشخاص
اعمال خالص دریافتی و پرداخت های هرروز
نمایش بصورت فلوچارتی حسابهای بانکی، صندوق و…
قابلیت ثبت، بازبینی و پیش‌بینی طلب، بدهی ، خرج و دخل را دارا می باشد.
تشخیص نوع وام دریافتی ، حساب بانکی دریافت کننده، مبلغ کل قسطه ها ، مبلغ اقساط ، تعداد قسط ها ، تعیین دوره بازپرداخت و… در بخش وام و اقساط
گزارشات متنوع از چرخش و مانده حسابها و فلوچارت های عملیات مالی هرروز ، هفتگی و ماهانه در نرم افزار
ثبت رمز برای ورود به نرم افزار برای مقابله از دسترسی غیرمجاز اشخاص دیگر

قبل از خرید نرم افزار حسابداری رایگان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

قبل از خرید یک نرم افزار حسابداری باید اول این سوال هارا از خود بپرسید و به جواب برسید و اگر نرم افزار حسابداری موردنظرتان تمامی این امکانات را داشت شما به راحتی میتوانید نرم افزار حسابداری را رایگان خریداری کنید. اما نکته مهم در رابطه با نرم افزار حسابداری رایگان در اینجا می باشد که آیا واقعا یک نرم افزار حسابداری رایگان تمام این ویژگی ها و امکانات را دارد؟ و از همه مهم تر ایا این نرم افزار رایگان قابل اطمینان است؟ همان طور که گفتیم ثبت اسناد مربوط به امور مالی و حسابداری بخشي کاملا مهم است که اگر مشکلی در امور ایجاد شود ممکن است موجب وررشکستگی یک شرکت شود. پس قبل از خریداری نرم افزار حسابداری رایگان حتما تحقیق و دقت نمایید که این محصول کاملا قابل اطمینان باشد و ویژگی های یک نرم افزار عالی را داشته باشد.

مشکلات اصلی نرم افزار حسابداری رایگان چیست؟

مشکل اصلی نرم افزار های حسابداری رایگان این می باشد که الزاما تمامی این نرم افزار ها این خصوصیات و امکانات ویژه را در اختیار شما نمی گذارند و نه تنها در حساب رسی شرکت به شما کمک نمی کنند بلکه باعث ورشکستگی شما می شوند. پس بهتر است در خرید نرم افزار های رایگان خیلی دقت کنید و هر نرم افزار حسابداری رایگان را نصب نکنید.

معایب نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزارهای حسابداری معمولا به شکل رایگان وجود ندارند. نرم افزارهای حسابداری رایگان که در اینترنت وجود دارند، یا اینکه این نرم افزار دارای تاریخ انقضا می باشد که در زمان خاصی ارائه شده است که پس از آن زمان برای استفاده از نرم افزار باید هزینه و پول آن را پرداخت گردد. گاهی نیز ممکن است این نرم افزار حسابداری به شکل قفل شکسته و غیر قانونی در دسترس قرار گرفته باشد که در همه این موارد استفاده از آن می تواند عواقب و خطرات جبران ناپذیری را برای شما به دنبال داشته باشد.

۱- به علت رایگان بودن تنها یکی از هزاران امکانات نرم افزار های حسابداری را در اختیار شما قرار می دهد.
۲- عدم پشتیبانی
۳- عدم امنیت بالا
۴- باز بودن دسترسی برای تمامی کارمندان شرکت
۵- قفل شدن خودکار در حین انجام کار حسابداری
۶- به علت رایگان بودن آپدیت هفتگی لازم است
۷- به روز کردن هفتگی اطلاعات حساب بصورت هفتگی باید انجام بگیرد
۸- و غیره
در آخر ما به شما می گوییم که اگر به دنبال پیشرفت و بالا بردن امنیت اطلاعات مالی و حسابداری شرکت خودتان هستید، هرگز از نرم افزارهای حسابداری رایگان استفاده نکنید زیرا خوب نبودن این نرم افزار باعث خسارات به خود شما می شود.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 11 تیر 1398 10:54
نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

گروه هوشمند نوین با بیش از ۲۰ سال سابقه و از سال ۱۳۷۰ با مشارکت جمعی از کارشناسان نرم افزار ، سخت افزار و حسابدار فعالیت خود را آغاز نموده و از بدو کار سعی در استفاده از بهترین تکنولوژی جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف را داشته است.

هوشمند نوین با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، و ارائه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و اتوماسیون های مختلف مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

محتوای بیشتر در این بخش: نرم افزار حسابداری اندروید »

6 نظرها

 • الی خرداد 28, 1398 الی

  سلام خسته نباشین
  خواستم بدونم نرم افزار حسابداری رایگان قابلیت ارسال پیامک داره؟؟برای بعضی از بخش های مهم مثل چک های پاس شده یا موعود چک ها!!

 • فائزه خرداد 22, 1398 فائزه

  سلام
  ممنون از نرم افزار حسابداری رایگان
  میشه راهنمایی کنید برای login failed user ... نمیتونم نصب کنم ؟؟؟؟

 • نیکان خرداد 22, 1398 نیکان

  سلام خسته نباشید
  مرسی از نرم افزار حسابداری رایگان.
  امکان تبدیل گزارشات به PDF هم دارین؟؟؟

 • حمید خرداد 22, 1398 حمید

  سلام خسته نباشید
  میخوام نرم افزار حسابداری رایگان رو برای تولیدیمون خریداری کنم !!
  پشتیبانی و آموزش کاملا رایگان هو دارید؟؟؟

 • سمیه خرداد 22, 1398 سمیه

  سلام
  ممنون از نرم افزار حسابداری رایگان خوبتون.
  خواستم بدونم میشه ا مرتب سازی گزارشات و تبدیل تمامی گزارشات به اکسل رو هم انجام داد؟؟؟؟

 • هما خرداد 22, 1398 هما

  سلام
  مرسی از نرم افزار حسابداری رایگان خوبتون واقعا به درد منی که دانشجو هستم خورد.
  من خواستم بدونم ثبت و برگشت و عودت چک چطور میشه اعمال کرد؟؟!!!

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سئو و طراحی سایت توسط تیم خدمات سئو سئو هاما