نرم افزار حسابداری اندروید نرم افزار حسابداری اندروید

نرم افزار حسابداری اندروید

02 فروردين

نرم افزار حسابداری اندرویدی ، امروزه، استفاده از نرم افزار حسابداری اندرویدی خیلی فراگیر شده است یعنی همه عموم مردم می توانند از این نرم افزار حسابداری اندرویدی استفاده کنند . برای استفاده باید این نرم افزار را در گوشی های همراه خود نصب کنید تا بتوانید خیلی راحت از این نرم افزار استفاده کنید . همانطور که از نامش پیداست این نرم افزار حسابداری اندرویدی مناسب گوشی های اندرویدی می باشد و به راحتی بر روی تلفن های همراهتان نصب می شوند.


بهتر است که بدانیم پول هایمان چجوری خرج می شوند، با نرم افزارحسابداری اندرویدی میشه حسابدار خودمان و خانوادمان باشیم. میتوانیم که در آمد ها و هزینه ها، مانده حساب هار را ثبت کنیم . میتوانیم خرج هایی که برای هریک از اعضای خانواده کردیم را ثبت کنیم.
اگر چک می دهیم و یا می گیریم می توانیم در این نرم افزار حسابداری اندرویدی یا همراه آن ها را کنترل کنیم .
اگر شما از بانکی وام تهیه کردید می توانید اقساط وام را در آن جا درج کنید تا فراموش نشوند و برای کنترل بهتر هزینه ها میتوانیم برای و درآمد ها و خرج هایمان بودجه تعریف کنیم و دیگر نگران هزینه های اضافی نباشیم.
با کمک نرم افزار حسابداری اندرویدی می توانید از امروز مدیریت حساب و کتاب خود و یا خانواده خودتان را شروع کنید البته اگر علاقمند به حساب و کتاب در امور خرج خانه خودتان هستید.

نرم افزار حسابداری اندروید


نقش نرم افزار حسابداری اندروید در زندگی مردم از کسی پنهان نیست . مهم‌ترین نقش نرم افزار حسابداری اندرویدی نیز در تجارت است. اکثر اصناف و شغل ها به اهمیت نرم افزار حسابداری اندرویدی در کسب‌ و کار خود پی برده‌اند. البته باید گفت که ارتباط بین تجارت و تکنولوژی از زمان های خیلی گذشته وجود داشته و ادامه دارد. تکنولوژی کمک شایانی و قابل توجهی کرده است یعنی باعث شده که ارتباط بین تجارت‌ها آسان‌تر و سریع‌تر از قبل انجام شود.

از دیرینه تا به امروز حسابداری دستخوش تغییرات بسیاری شده است . با روی کار آمدن نرم افزار حسابداری اندروید ی تا حد زیادی از مشکلات متداول حسابداری به روش‌های سنتی کاهش پیدا کرد. استفاده از وسیله های هوشمند مثل: تبلت، موبایل، کامپیوتر، لپ‌تاپ و … توانست دستیابی به این امکان را برای ما ساده‌تر کند. یعنی استفاده از نرم افزار حسابداری اندرویدی از نرم افزار حسابداری مکانیزه راحت تر است. البته باید گفت که افرادی که از گذشته با حسابداری سر و کله زده باشند نسبت به افراد تازه کار تفاوت را خیلی بهتر درک خواهند کرد. زیرا که تسهیل کردن محاسبات با کمک این نرم افزار ها (اندرویدی) بهتر می باشد. جمع آوری گزارش ها به صورت دستی کاری سخت و پیچیده می باشد که احتمال خطا در آن زیاد می باشد اما با کمک نرم افزار حسابداری اندرویدی این کار برای شما مثل آب خوردن راحت تر می شود.


امکانات نرم افزار حسابداری اندرویدی :


- کاربری راحتی می‌تواند در محیط برنامه فعالیت داشته باشد.
- عملیاتی مانند جستجو، دسته‌بندی و گزارش‌گیری خیلی سریع تر انجام می شوند.
- کاربر می‌تواند برای تحلیل خروجی آن‌ها را چاپ کند به صورت سن داشته باشد.
- کاربر برای کار کردن با آن نیازی به دانش تخصصی حسابداری ندارد.
- کارهای حسابداری با دقت و سرعت بیشتری انجام می شوند.


آیا استفاده از نرم افزار حسابداری اندرویدی فقط برای گروهی خاص از مردم می باشد؟


در پاسخ این سوال باید گفت خیر. زیرا تمام عموم مردم می توانند از این نرم افزار استفاده کنند و کارهایشان را با این نرم افزار حسابداری اندرویدی انجام دهند.

راننده های تاکسی : برای نگهداری میزان درآمد و کار کردشان، هزینه های خودرو

دانشجویان و دانش آموزان : برای حلوگیری از اضافی و بدست آوردن هزینه های تحصیل و...

مدیران ساختمان ها : برای نگهداری بدهی واحدهای ساختمان و میزان هزینه کردها

افراد غیرشاغل و شاغل : برای نگهداری حساب دخل و خرج، موجودی جیب و بانک، بدهی و طلب اشخاص، میزان هزینه کرد ها و درآمد هایشان.

مغازه ها و سوپرمارکتی های کوچک : برای نگهداری درآمد، هزینه و موجودی انبار

خانم های خانه دار : برای نگهداری هزینه های منزل

سرویس کارها یا اشخاصی که درآمد های دوره ای دارند: برای نگهداری میزان درآمد و هزینه خدمات ارائه شده

هر شخص یا هر کسب کار کوچک دیگری که علاقه مند به نگهداری میزان درآمد، هزینه، موجودی، بدهی و طلب خویش است.

 

نرم افزار حسابداری اندرویدی بدهی و طلب اندرویدی


با کمک نرم افزار حسابداری اندرویدی بدهی و طلب، می توانید بر روی بدهی ها و طلب هایتان مدیریت اساسی داشته باشید . می شود که به صورت حرفه ای بدهی ها و طلب ها را می توانید جدا کنید یعنی به صورت حرفه ای به تفکیک افراد اطلاعات مربوط به بدهی ها و طلبکاری ها بپردازید و آنها را ذخیره و مدیریت کنید.

استفاده از این نرم افزار برای تمام افراد به ویژه کاسب های عزیز مفید و ضروری است.

با کمک این نرم افزارحسابداری اندرویدی بدهی و طلب اندرویدی دیگر به دفتر، دفترچه، کاغد و ... برای ثبت بدهی ها و طلبکاری ها نیازی ندارید.

ویژگی های مهم اساسی نرم افزار حسابداری اندرویدی بدهی و طلب اندرویدی

ساخت صفحه و پروفایل اختصاصی برای اشخاصی که به آن ها بدهکار هستید یا از آن ها طلب دارید.

برای هر شخص به صورت جداگانه بدهی ها و طلب ها ثبت می شود و با دسترسی راحت و آسان می توانید به آنها دست پیدا کنید.

مدیریت افراد و بدهی ها و طلب ها و قابلیت ویرایش را دارا می باشد.

برای بدهی و طلب امکان ثبت و توضیح وجود دارد.

در لیست افراد به راحتی می توانید نام شخص مد نظرتان را پیدا کنید.

با نرم افزار حسابداری اندرویدی بدهی و طلب می توانید آمار گیری کنید و اطلاعات دقیقی از بیشتری و کمترین بدهی ها و طلب کاری ها و مجموع بدهی ها و طلب ها را داشته باشید.

اضافه شدن قابلیت ثبت تاریخ بدهی و طلب بر اساس تاریخ امروز ، چند روز بعد ، چند روز قبل یا انتخاب تاریخ از روی تقویم سیستم.

نرم افزار حسابداری اندرویدی یکی از نرم افزار های پر مصرف در بین عموم می باشد.


نرم افزار حسابداری اندروید مغازه رایگان


نرم افزار حسابداری اندروید مغازه رایگان قابلیت های زیادی واسه اصناف و کاسبین دارد یعنی اینکه می توانند همه خیلی راحت با تلفن های همراهشان به اطلاعات های مالی خودشان دسترسی داشته باشند یعنی در هرجایی که بخواهند می توانند حساب هایشان را چک کنند و آمار بدهی های خودشان را بررسی کنند. البته باید این نکته را بگویم که این نرم افزار حسابداری اندروید مغازه به راحتی بر روی تلفن های همراه،تبلت ، رایانه نصب می شود.و استفاده آن برای تمام عموم مردم آسان و راحت بوده و نیاز به مهارت یا تخصص حسابداری ندارد. شرکت نرم افزار مهندسی نوین هوشمند باتوجه به نیاز عموم مردم این نرم افزار به طور خاص طراحی کرده است برای استفاده از این نرم افزار حسابداری اندرویدی نوین هوشمند، نگران نباشید زیرا که توسط بهترین و ماهرترین مهندسین طراحی شده است.

فاکتور ساز اندرویدی چیست؟


در این نرم افزار، شما خیلی راحت می توانید انواع فاکتور خرید و فروش بسیار راحت صادر کنید. یعنی به این شکل که، بعد از درج بارکد و معرفی کالا ، می توانید توسط دوربین تلفن همراه کالای مد نظرتان را جستجو کنید به سایر کالاهای داخل فاکتور اضافه کنید. سپس فاکتور طراحی شده، آماده چاپ و یا به اشتراک گذاری می باشد.
بهتر است که با فاکتور ساز اندرویدی برای گروه بندی محصولات و تهیه صورت حساب استفاده کنید. الان دیگر وقت آن رسیده که کاغذ و روش های قدیمی کسل کننده کنار بزارید. همیشه دفتر حساب و کتاب تان همراهتان باشد. خیلی راحت می توانین محصولات خودتان را اضافه ویا حذف و تغییر بدین و از همه مهم تر اینکه همیشه و هرجا می توانین کار و یا محصولات خودتان را تبلیغ کنید.


بطور کلی باید گفت که نرم افزار فاکتور ساز اندرویدی یک نوع فاکتور جیبی می باشد که این برنامه مناسب افرادی است که میخواهند در تمام لحظات فاکتورهای خود را به همراه داشته باشند و از تمام محسابات خود آگاهی داشته باشند.
این نرم افزار امکانات ویژه ای را برای مدیریت کردن فاکتورهایتان را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با این نرم افزار فاکتور ساز اندرویدی فاکتور را ویرایش، حذف، صادر یا می توانید آنرا از طریق پیامک و یا ایمیل ارسال کنید و یا آن را چاپ نمایید.
همچنین می توانید فاکتور های خاص و یا مدنظرتان راعلامت گذاری کنید یعنی میشود که آن ها را ستاره دار کرد یا بعد از وصول بدهی فاکتور آن را آرشیو ذخیره کنید.
برای افزایش سرعت ورود اطلاعات و کاهش نیاز به تایپ امکان پیشنهاد متن، با توجه به اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید وجود دارد، درست مانند پیشنهاد موتور جستجوی گوگل که با توجه به اطلاعات ورودی مواردی که موجود می باشد را لیست می کند.
خیلی راحت می توانید فاکتور ها را برای نگهداری (آرشیو) ، حذف مدیریت کنید.
نرم افزار فاکتور ساز این امکان را به شما می دهدکه بطور همزمان چندین فاکتور را مدیریت کنید.
شماره فاکتور به صورت سریال هر بار یک شماره بعد از آخرین فاکتور به صورت خودکار ایجاد می شود.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 تیر 1398 06:05
نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

گروه هوشمند نوین با بیش از ۲۰ سال سابقه و از سال ۱۳۷۰ با مشارکت جمعی از کارشناسان نرم افزار ، سخت افزار و حسابدار فعالیت خود را آغاز نموده و از بدو کار سعی در استفاده از بهترین تکنولوژی جهت بهره وری و بهینه سازی سیستم های مختلف را داشته است.

هوشمند نوین با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، و ارائه دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و اتوماسیون های مختلف مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

10 نظرها

 • yasii تیر 13, 1398 yasii

  خواستم بدونم قابلیت پشتیبانی از تقویم میلادی و قمری رو هم داره نرم افزار اندرویدی ؟؟؟؟

 • میلادی تیر 13, 1398 میلادی

  مدیریت چک ها با قابلیت سررسید رو داره نرم افزار حسابداری اندروید؟؟؟

 • ناصری تیر 13, 1398 ناصری

  نمودار درآمد و هزینه رو هم داره؟؟

 • ناشناس تیر 13, 1398 ناشناس

  امکان مدیریت و ارسال فایل های خروجی اکسل و ایمیل و ... داره نرم افزار اندرویدی حسابداری

 • فاطیما خرداد 28, 1398 فاطیما

  سلام توی نرم افزار حسابداری اندروید خواستم بدونم هر چند وقت یک بار باید به روز رسانی بشه؟؟؟

 • ساحل خرداد 22, 1398 ساحل

  سلام خسته نباشید
  کاش میشد قابلیت های بیشتری به د نرم افزار حسابداری اندروید اضافه کنید.
  مثل پرینت گرفتن یا خوندن بارکدها!!!!

 • سما خرداد 22, 1398 سما

  سلام
  عااالی بود نرم افزار حسابداری اندروید.
  امکان ارسال نرم افزار برای دوستام رو هم داره؟؟؟؟

 • نازی خرداد 22, 1398 نازی

  سلام
  مرسی از نرم افزار حسابداری اندروید خوبتون.
  امکان ایجاد میانبر تراکنش ها برای ثبت سریع تراکنش ها وجود داره؟؟؟؟

 • هدیه خرداد 22, 1398 هدیه

  سلام
  عااالی بو دنرم افزار حسابداری اندروید .
  قابلیت امکان تغیییر اندازه نوشته ها و فونت برنامه رو هم داره؟؟؟؟

 • سیما خرداد 22, 1398 سیما

  سلام
  خسته نباشید برای نرم افزار حسابداری اندروید.
  خواستم بدونم یادآور روزانه و یادآوری تاریخ سررسید قسط رو هم دارین؟؟؟

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سئو و طراحی سایت توسط تیم خدمات سئو سئو هاما