بلاگ

بلاگ (4)

23 خرداد

نرم افزار حسابداری فروشگاهی ، گسترش علم و تکنولوژی و دوره الکترونیکی و عصر ارتباطات در زندگی همه مردم تاثیرات زیادی گذاشته است بطوری که حتی علم حسابداری هم از این قافله جا نمانده است . امروزه بنگاه های اقتصادی کوچک هم به استفاده از کامپیوتر روی آوردند. البته باید این نکته را متذکر شویم که ضوابط و قانون جدید مالیاتی کشور استفاده مغازه ها و فروشگاه ها از کامپیوتر را به صورت یک الزام درآورده است.

02 تیر

نرم افزار حسابداری شرکتی ، نرم‌ افزار حسابداری شرکتی به صورتی طراحی شده است که هر مدل ساختار کدهای حسابداری مورد نیاز بخش خصوصی را می توان در آن سیستم پیاده‌سازی کرد . نرم افزار حسابداری شرکتی هوشمند نوین هیچ گونه محدودیتی در پاسخگویی به نیازهای مختلف بخش خصوصی ندارد.

02 فروردين

نرم افزار حسابداری اندرویدی ، امروزه، استفاده از نرم افزار حسابداری اندرویدی خیلی فراگیر شده است یعنی همه عموم مردم می توانند از این نرم افزار حسابداری اندرویدی استفاده کنند . برای استفاده باید این نرم افزار را در گوشی های همراه خود نصب کنید تا بتوانید خیلی راحت از این نرم افزار استفاده کنید . همانطور که از نامش پیداست این نرم افزار حسابداری اندرویدی مناسب گوشی های اندرویدی می باشد و به راحتی بر روی تلفن های همراهتان نصب می شوند.

17 اسفند

نرم افزار حسابداری رایگان، حسابداری یا پردازش ورسیدگی به اطلاعات مالی در مورد نهادهای اقتصادی مثل  شرکت‌ها و كسب و كارها می باشد.حسابداری می‌تواند به چند شاخه از جمله حسابداری مالی، حسابداری مدیریت، حسابرسی خارجی، حسابداری مالیاتی و حسابداری هزینه تقسیم شود.سیستم‌های اطلاعات حسابداری برای ساپورت کردن از توابع حسابداری و فعالیت‌های مرتبط تعبیه شده‌اند. نرم افزار حسابداری هم از این قاعده مستثنی نیست.این نرم افزار (حسابداری رایگان) دارای گزارش مالی، حسابداری مدیریت بر ارزیابی،تحلیل و گزارش اطلاعات می باشد.

سئو سایت ، طراحی سایت و سئو توسط سئو هاما