International  فارسی (persian) 
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
از چه طريقي با ما آشنا شده ايد؟

موتورهاي جستجو و اينترنت
تبليغات تلويزيوني
روزنامه و مجلات
دوستان و آشنايان
تبلیغات پیامکی
نمایندگان دی کامپیوتر

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 12233
 بازدید امروز : 132
 کل بازدید : 4100838
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/3125

ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری هوشمند نوین

_______________________________________________________________________________

امروزه خدمات پشتیبانی برای شرکت ها از اهداف اولیه ای چون کاهش هزینه ها و افزایش تولید به اهداف والاتری چون افزایش کیفیت و انعطاف پذیری سیستم تغییر یافته است.

يكي از مهمترين اهداف ادارات، سازمانها  و شرکتها، مكانيزه كردن فعاليت هاي اداری و خدماتی خود بوده که به منظور بهره وري بيشتر و بهتر از پتانسيل هاي موجود مي باشد.

در اكثرمواقع گردش ارتباطات اداری با مشتریان و حفظ سوابق از مهمترين امور ارتباط با مشتری بوده وهمواره هزينه انساني و مالي زيادي را بر سازمان ها تحميل مي نمايد. از این رو سیستم خدمات پشتیبانی هوشمند نوین یکی از مناسبترین و سریعترین راه حل ها می باشد که کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به امور جاری خدماتی و استفاده از سیستم های مکانیزه خدمات پشتیبانی از مزایای آن می باشد. که هدف از آن جلوگیری از اتلاف وقت و ارائه  سرویس مناسب و  مشتری مداری است .

کارشناسان و برنامه نویسان ما در گروه دی کامپیوتر تلاش کرده اند تا با هوشمند سازی سیستم خدمات و پشتیبانی کاربر بتوانند بهترین، سریعترین و مطمئن ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند؛ همچنین با توجه به ايجادشبكه ها و توجه به اين موضوع كه اكثر نرم افزارهای جدید با شبكه هاي فوق پشتيباني مي شوند، براي تسهيل در امر پشتیبانی و بالا بردن سرعت انتقال داده ها، ازنرم افزارهاي خدمات پشتیبانی که به صورت شبکه ای ارائه می گردد به نام نرم افزارهاي اتوماسيون خدمات پشتیبانی مي توان بهره برد لازم به ذکر است بهترین راه سرویس دهی به مشتریان روش فوق می باشد.

دی کامپیوتر تمامی تلاش خود را برای راه اندازی نرم افزاری ایمن, پرکاربرد و هوشمند در اختیار شما قرار مي دهد.  

امکانات نرم افزار اتوماسيون خدمات پشتيباني

_______________________________________________________________________________

1. خدمات خودکار فروش به مشتریان در نرم افزار اتوماسیون

 • انتخاب ترکیب محصولات توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش)

 •  صدور خودکار پیش فاکتور و فاکتور (بدون دخالت پرسنل فروش)

 • سفارش دهی محصولات توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش)، کنترل مراحل آماده سازی محصول توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش) و خدمات پس از فروش

 • مدیریت گارانتی و تخفیفات (بر اساس نوع کالا و یا سریال کالا)

 • امکان ارتباط نمايندگان (فروش و خدمات پس از فروش) به سيستم مرکزي و تبادل اطلاعات طبقه بندي شده برروي سيستم هاي خود

2. مرکز ارتباطات پشتیبانی مشتریان در نرم افزار اتوماسیون

 • جمع آوری و دسته بندی اطلاعات مشتریان

 • امکان ارسال و دریافت SMS, Email  و  فکس به صورت انبوه و سفارشی شده، ( بعنوان مثال ارسال یک  متن نامه به شرکت های مختلف به شکلی که نام مدیر عامل هر شرکت بر روی نامه آن شرکت درج شده باشد)

 • راهنمای مشتریان توسط تلفن گویا

 • استفاده از ابزارهای مختلفی جهت تبلیغات نظیر sms, Email و فکس که یکی ازمهمترین ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (crm) و سنجش رضایت مشتری است که قابلیت نظرسنجی و ارزشیابی به روش های مختلف از گروه های مختلف مشتریان در مورد محصولات مختلف و خدمات ارائه شده به کمک ابزارهای مختلف را فراهم می کند.

3. خدمات مشتریان

 • این امکان را فراهم می کند که مشتریان پاسخ سوالات خود را از طریق تلفن گویا، ارتباط با اپراتورها، ایمیل و فکس دریافت کنند.  همچنین مشتریان حضوری نیز با ثبت حکم انجام کار و ارجاء آن به شخص مسئول از ابتدا تا انتهای کار می تواند روند انجام آن را توسط  افراد مختلف کنترل نموده و با سیستم sms در جریان نحوه انجام کار قرار بگیرند.

 • مدیریت گارانتی و مدیریت تخفیفات از دیگر امتیازات این نرم افزار است به صورتی که تمامی عملیات انجام شده درسیستم از لحاظ نوع خدمات توسط قسمت فروش به صورت اتوماتیک کنترل شده و در صورت عدم وجود گارانتی به صورت اتوماتیک به مشتری اعلام  مي گردد.

4. مدیریت سفارشات مشتری در نرم افزار اتوماسیون

لازمه رضایت مشتریان از سازمان، تحویل به موقع سفارشات آنان است. همچنین لازم است مشتری از میزان پیشرفت تولید و آماده سازی سفارش خود اطلاع داشته باشد. این نرم افزار تعریف جریان کار و ارتباط با نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه و همچنین امکان برنامه ریزی تحویل محصول به مشتری را فراهم می کند. همچینین این سامانه قابلیت ارائه گزارشات دوره ای در خصوص میزان پیشرفت کار به مشتریان را دارد.

5.مدیریت منابع سازمان در نرم افزار اتوماسیون

فرایندهای مختلف سازمان باید به نحو مناسب در خدمت تامین خواسته های مشتریان باشند. لذا داده های مربوط به اطلاعات مالی فروش، میزان تقاضا و نحوه ارائه خدمات از مهمترین عوامل جهت کنترل شرکت می باشد. نرم افزارسرویس و خدمات هوشمند نوین در این راستا امکاناتی از قبیل موارد ذيل را در اختیار مدیر سیستم قرار می دهد.

 • ثبت گزارش کار پرسنل و ارتباط با پروژه ها و محاسبه نفر ساعت کاربردی

 • شناسائی گلوگاه های سازمان طبق گزارشات متنوع

 • مشاهده ریز عملیات انجام شده کاربران سیستم در هر لحظه توسط مدیریت

 • مدیریت شکایات و ارزشیابی پرسنل براساس نظر مشتری

 • کنترل و گزارش گیری از میزان فروش هر کدام از کارمندان شرکت, قابلیت ثبت و ضبط مکاتبات و مکالمات با مشتری جدید توسط کاربر و ثبت اطلاعات فروش به مشتریان در سیستم

 • ارائه گزارش موارد و حکم کارهای باقی مانده در کارتابل هر پرسنل و کنترل دقیق و کامل از ابتدا تا انتهای عمليات انجام شده جهت مشتريان حضوري

 • سیستم پیغام دهی به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده هنگام انجام عملیات درسیستم، پیغام های يادآوري، اخطاردهي و كنترل مسئولان مربوطه را اعلام نموده و يك كپي از آنرا به مدير ارسال مي نمايد.

6.کاربری آسان نرم افزار اتوماسیون

در طراحی این سامانه اصول ارگونومیکی در طراحی نرم افزار رعایت شده است که به این ترتیب محیطی ساده و دوست داشتنی پیش روی کاربران است. این امر کار با این نرم افزار را  تسهیل کرده و جاری سازی آن  در سازمان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

از آنجایی که سیستم سرویس و خدمات جهت مشاغل متفاوت می باشد دی کامپیوتر همراه با ارائه این نرم افزار به شما مشتریان گرامی این افتخار را دارد که در راه اندازی کاربری هر چه بهتر این سیستم هوشمند, خدمات پشتیبانی شما را  یاری رسانده و سیستم را با سبک و روند کار شما سازگار نماید.

بخش های از نرم افزار اتوماسیون اداری

_______________________________________________________________________________

 • امکان گرفتن گزارش کار از پرسنل
 • امکان وارد کردن اطلاعات مشتریان

 • پیش فاکتور
 • امکان ثبت حکم کار برای انجام کارهای داخلی و خارجی شرکت

 • نمایش پیغام های ارسالی کاربر
 • امکان تنظیمات کلی صفحه گرافیکی سیستم اتوماسیون