اطلاعات تماس   International  فارسی (persian) 
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
نظرسنجی
از چه طريقي با ما آشنا شده ايد؟

موتورهاي جستجو و اينترنت
تبليغات تلويزيوني
روزنامه و مجلات
دوستان و آشنايان
تبلیغات پیامکی
نمایندگان دی کامپیوتر

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2381
 بازدید امروز : 185
 کل بازدید : 4100891
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2500
حقوق ودستمزد

شیفت چرخشی

از منوی اطلاعات اولیه-معرفی شیفت های کاری- در گروه ها اضافه میزنیم و گروه مورد نظررا تعریف میکنیم ، اگر گروه شیفت چرخشی تعریف شود نوع چرخش را با توجه به هفتگی، ماهانه و یا روزانه فعال کرده واگر نوع چرخش روزانه بود تعداد روز چرخش بین شیفت را وارد می کنیم(به طور مثال اگر شیفت صبح و شب را به عنوان شیفت چرخشی تعریف کردیم و چرخش شیفت ها هر 2 روز یکبار بود تعداد روز چرخش را 2 وارد می کنیم). نوع نوبت کاری را نیز انتخاب کرده و تأیید (F9) می کنیم.

جهت معرفی شیفت های گروه چرخشی روی گروه مورد نظر کلیک کرده تا انتخاب شود و در پنجره مقابل در قسمت شیفت ها با زدن گزینه اضافه(F4) شیفت مورد نظر را معرفی کرده و تأیید(F9) می کنیم. در شیفت چرخشی می بایست با توجه به نوع چرخش و ساعات شیفت 2 و یا بیش از 2 شیفت تعریف کنیم. به طور مثال اگر شیفت چرخشی ما شامل شیفت صبح و شب باشد در قسمت شیفت ها هردو شیفت را تعریف می کنیم.

از قسمت اطلاعات روزهای هفته جهت معرفی روزهای هفته و ساعات شیفت استفاده می شود. به همین منظور جهت معرفی اطلاعات روزهای شیفت عادی روی نام شیفت مورد نظر کلیک کرده و در قسمت اطلاعات روزهای شیفت با زدن گزینه اضافه گروهی وارد پنجره افزودن تخصیص گروهی می شویم . در این قسمت پس از معرفی محدوده تاریخ شیفت، با تیک دار کردن روزهایی که شیفت دارد ساعات ورود و خروج شیفت را معرفی می کنیم. در صورتی که برای روزهای تعطیل شیفت ثبت می شود در قسمت پائین گزینه برای روزهای تعطیل شیفت ثبت شود را نیز فعال کرده و تأیید(F9) می کنیم.

در صورتی که بخواهیم در ساعات شیفت، وقت آزاد برای پرسنل تعریف کنیم از گزینه ساعات آزاد شیفت استفاده کرده و در پنجره مربوطه ساعات آزاد بین شیفت را تعیین کرده و با تیک دارکردن گزینه های عدم حضور یا کارکرد محاسبه شود، تعیین می کنیم که ساعات وقت آزاد در کارکرد محاسبه شود یا خیر. سپس تأیید(F9) می کنیم(توجه داشته باشید زمانی که برای شیفت وقت آزاد تعریف می شود در ثبت ساعت ورود و خروج بد.ون توجه به ساعات آزاد بین شیفت ورود و خروج را وارد می کنیم. به طور مثال از ساعت شیفت روز از ساعت 08:00 تا ساعت 14:00 باشد و وقت آزاد بین شیفت از 14:00 تا 16:00 باشد و مجدد شیفت از ساعت 16:00 شروع شود و تا ساعت 19:00 ادامه داشته باشد، جهت تعریف ساعت ورود و خروج پرسنل پس از فعال کردن تیک شیفت دارد ساعت ورود را8:00 و ساعت خروج را 19:00 وارد کرده و در قسمت ساعت بین شیفت ساعت 14:00 تا 16:00 را وارد می کنیم).

اطلاعات ورود و خروج وارد شده و محاسبه زدیم اما تاخیر و تعجیل به حساب نیومده

در اطلاعات اولیه – معرفی پرسنل – احکام پرسنل – شخص مورد نظر را انتخاب کردهو اصلاح می زنیم در این قسمت تاریخ اجرای حکم و تاریخ صدور حکم را چک می کنیم که تاریخ اجرای حکم نباید قبل از تاریخ صدور حکم باشد.

اطلاعات از دستگاه فراخوانی شده اما در سیستم نمایش نمیده

در قسمت عملیات دوره ای ، محاسبه انجام شود.

نحوه ارتباط با دستگاه

در منوی عملیات روزانه –عملیات دستگاه حضور و غیاب زیرمنوی فراخوانی اطلاعات تردد از دستگاه را انتخاب کرده در صورت استفاده از دستگاه گزینه ارتباط با دستگاه را زده و سپس اضافه می زنیم ، سپس در فرم باز شده اطلاعات را وارد می نماییم : آدرس IP دستگاه :آدرس IP را وارد می نماییم . شماره پورت :4370 (این عدد ثابت است) رمز عبور : اگر به دستگاه رمز داده اید رمز را در این قسمت نیز وارد می نمایید. درغیر این صورت تیک بدون رمز را بزنید. کد ماشین : نام دلخواه است. نام ماشین : نام دلخواه است.

در ارتباط با دستگاه ارور ميده

چهار مورد باید چک شود:1- ip دستگاه اشتباه وارد شده است .2- ping ندارد .3- دستگاه رمز دارد .4- شماره پورت اشتباه است ، تمام این گزینه ها بایستی چک شوند .

در خواندن از طریق فایل text پیغام اطلاعات را بازبینی نمایید میدهد

سه مورد باید چک شود : 1- دوره حقوقی خوانده شده بسته است .2- اگر اطلاعات از فلش خوانده می شود ، اطلاعات را روی سیستم کپی نمایید و سپس فراخوانی کنید . 3- تاریخ دستگاه میلادی است و تاریخ سیستم شمسی است که در تنظیمات text آنرا اصلاح کنید.

در هنگام خواندن اطلاعات از دستگاه ارور میدهد و درآخر گزینه ادامه میدهید را دارد

اطلاعات اولیه – معرفی پرسنل – احکام پرسنل-شخص مورد نظر را انتخاب کرده و اصلاح میزنیم در قسمت کمک هزینه ، کمک هزینه مورد نظر را اختصاص می دهیم.

سیستم اضافه کاری را نشان نمی دهد

در منوی اطلاعات اولیه ، گزینه معرفی پارامترهای پایه رو انتخاب کرده از زیر منوی باز شده گزینه پارامترهای کارکرد را انتخاب کرده و پس از انتخاب پارامتر مورد نظر گزینه اصلاح را می زنیم و در پنجره باز شده تیک "آیا اضافه کاری نیاز به مجوز دارد" را برداشته و تایید می نماییم.

در نرم افزار در هنگام گزارشگیری اطلاعات تردد رو از دهم ماه نشان می دهد

در هنگام فرخوانی تردد از دستگاه به فلش همه اطلاعات تردد (گزینه همه) رو فراخوانی کنید..

درجدول گزارشگیری از ورود و خروج پرسنل یکی از ستون های ورود یا خروج رو خالی میاره

به پرسنل مورد نظر حکم نداده¬اید.در قسمت عملیات روزانه-احکام پرسنل، به پرسنل مورد نظر حکم بدهید.

بعضی از تعطیلات رو روز کارد حساب میکنه و غیبت میزنه

در قسمت اطلاعات اولیه-معرفی شیفتهای کاری-اطلاعات روزهای شیفت، روز مورد نظر را انتخاب کرده و اصلاح می¬کنیم و به جای شیفت دارد گزینه شیفت ندارد رو انتخاب کرده و در قسمت اطلاعات اولیه معرفی تقویم رسمی روز مورد نظر رو انتخاب کرده و اصلاح رو زده، گزینه تعطیل رو انتخاب کرده و شرح مناسبت رو هم تایپ می¬کنیم.

در قسمت اطلاعات اولیه –معرفی شیفتهای کاری-در اطلاعات روزهای شیفت-اضافه گروهی، همه موارد رو پرکرده تایید میکنم error unknown می دهد.

تاریخ سیستمشون رو باید تنظیم کنید که تاریخ روز باشد. در قسمت control panel- قسمت region- قسمت local– قسمت short date-date and time formate و long date باید فرمت تاریخ بصورت (yyyy/MM/dd) باشد. و فرمت هم باید Persian باشد.

پرسنلی که از مجموعه جدا شدند میخوام اسمشونو از نرم افزار پاک کنم.

اسمشون پاک نمیشه چون با جداول گزارشگیری شده قبلی درگیره فقط می توانید در قسمت احکام پرسنل به فرد مورد نظر حکم قطع همکاری صادر کنند.

هنگام صدور حکم برای پرسنل بعد از پر کردن فیلدها هنگام تایید error می دهد

همه فیلدهای قرمز رنگ باید پر شوند پست هم از موارد مهم هست که باید پر شود. تاریخ صدور و تاریخ اجرای حکم هم چک شود.